خرید استیل
لوگو کالا نهاد کارن

گروه صنعتی بازرگانی کانکا (کالا نهاد کارن ) زیر مجموعه سام استیل سینا با پیشینه 15 ساله ، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه توسعه واردات انواع ورق های استیل آغاز نمود. کانکا با تکیه بر توان فنی و تخصصی و سال های تجربه ی مدیران این شرکت ، چشم انداز خود را سهولت ، اطمینان ، تامین نیاز مشتریان و خرید آگاهانه مشتری در بازار سنتی استیل ایران قرارداده است .

مجموعه کانکا در جهت تسهیل دسترسی صاحبین صنعت به گریدهای مختلف ورق استیل و هماهنگ شدن با مارکتینگ روز تصمیم به ورود به بازار آنلاین گرفت . بدین منظور سایت کانکا راه اندازی شد تا بتوانیم با بهترین کیفیت و قیمت در کنار شما باشیم .

ماموریت کانکا:

ماموریت ما بعنوان یک وارد کننده ارتباط مستقیم با تولید کنندگان جهت حذف واسطه ها می باشد، تا در این راستا تامین مواد اولیه ، که بیشترین سهم قیمت تمام شده یک محصول در صنعت می باشد را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به دست تولید کنندگان برساند.

مجموعه سام استیل در یک نگاه :

  • - پیدایش :تاسیس مجموعه سام استیل سینا در بازار بزرگ پارس غدیر در جهت تامین ورق استیل فروردین 1385
  • - تغییر راهبرد: تشکیل دپارتمان بازرگانی جهت واردات و تامین مستقیم ورق استیل خرداد 1395
  • - تحقیق و توسعه : تاسیس زیر مجموعه کانکا جهت توسعه واردات و واحد بازرگانی اسفند 1399
  • - تاسیس شرکت در امارات جهت تسریع و تسهیل ارتباط با تولید کنندگان معتبر جهانی اسفند 1399
  • - راه اندازی فروشگاه انلاین Kankagroup.com سال 1400

اعتماد و صداقت:

  • الف- مشتریان : ما بقای خود را در گرو جلب اعتماد و حفظ روابط بلند مدت و عمیق با مشتریان می دانیم .
  • ب) کارکنان : ما با تقویت اعتماد و صمیمیت در روابطمان زمینه های لازم برای جلب مشارکت و همکاری اصلی ترین سرمایه های سازمان یعنی کارکنانمان را فراهم میکنیم .
  • ج) سهامداران : ما با ارائه اطلاعات صحیح ، شفاف و به موقع محیط قابل اطمینانی برای سرمایه گذاران و مشارکت آن ها فراهم میکنیم .
  • د) جامعه : ما با برقراری روابط مبتنی بر اعتماد متقابل و تعامل موثر با نهاد ها ی قانونی و اجتماعی ، آن ها را از فعالیت ها ، برنامه ها و عملکرد مان آگاه میکنیم
تصویر فروشنده استیل

کالا نهاد کارن تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی کانکا جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت..

در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی کانکا که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش واردات ، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران کانکا است.

در این میان کالا نهاد کارن هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

بابک امیرزاده

کالا نهاد کارن